Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України"

Про проєкт «Інтелект України»

Дуже важливо, щоб ми всі: учителі, батьки, учні — розуміли, що навчання в школі — це праця, яка впливає на обумовлені віком зміни організму дитини. Якщо ми створимо сприятливе середовище, то матимемо позитивні зміни. Пам’ятаймо, що важливе не лише фізичне здоров’я, а й психологічне та соціальне благополуччя дитини.

Ми співпрацюємо з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук (м. Харків) з питань впливу навчання за проєктом на стан здоров’я ваших дітей.

Інтелектуальна гра «Ерудит – молодша ліга»

16 березня 2021 року команда учнів  початкової школи  Херсонської гімназії №6 у складі: Адамова Максима (4-В кл.), Ставцевої Ніки (4- В кл.), Кобзара Назара (4-А кл.), Кулика Дениса (4-А кл.), Танасійчук Поліни ( 4-Б кл.), Чабаненко Каріни (4- Б кл.), виборола ІІІ  місце у напівфіналі міської інтелектуальної  гри  «Ерудит – молодша  ліга». Метою турніру є сприяння розвитку творчих та інтелектуальних здібностей, нестандартного та логічного мислення, пізнавального інтересу, пам’яті, потягу до знань, швидкої реакції учнів.

ЗДОРОВ‘ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Про проєкт «Інтелект України»

Всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь формується на уроках в 3-іх класах, які працюють за НПП «Інтелект України». Дослідницька та практична діяльність є приорітетною на уроках «Я пізнаю світ». Найулюбленішими заняттями третьокласників є участь у «Зоряних перегонах», конкурсах «Найкмітливіший», «Бій зі змієм» та «Літературні перегони».

ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ГІМНАЗІЇ

Звіт про проведення декади початкових класів

«Сходинками до математичного Олімпу»

З 09 по 21 грудня  2020 р. в Херсонській гімназії №6 була проведена декада початкових класів. З нагоди відкриття, пройшла радіолінійка, на якій учасників освітнього процесу було ознайомлено з планом проведення всіх заходів. Вона розпочалася презентаційною виставкою-конкурсом «Новорічні поробки», де взяли участь усі класи гімназії.

Місячник «Здоров’я людини – здоров’я природи»

У рамках проведення місячника «Здоров’я людини – здоров’я природи» здобувачами освіти 3В класу, що навчаються за програмою НПП «Інтелект України», було проведено виховний захід «Ми роду козацького діти». Учні продемонстрували, чого навчилися на уроках «Я пізнаю світ». Застосовуючи критичне мислення й уміння користуватися знаннями на практиці, із захопленням розв’язували поставлені перед ними задачі під час різноманітних конкурсів і змагань.

Перший раз - у перший клас!

Дорогі батьки! Ось і настав той час, коли ваша дитина досягла шестирічного віку. Незабаром ви і ваша родина станете родиною першокласника.

Разом із хвилюючими позитивними емоціями та відчуттям щастя перед вами постають важливі питання. 

Особливості організації режиму дня школяра

Через регулярні обов’язкові справи дитина набуває таких важливих соціальних навичок, як впевненістьсамостійність та самоконтроль.

Коли мова заходить про дотримання режиму дня, більшість людей впевнено говорять: «Я все про це знаю! Рано лягати, рано прокидатися, вчасно харчуватися». А як це «вчасно та правильно»?

Перелік творів що читати влітку 2020 року

Переглянути список рекомендованої літератури за посиланням для кожного класу: https://intellect-ukraine.org/index.php/batkam

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.