Про проєкт «Інтелект України»

Всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь формується на уроках в 3-іх класах, які працюють за НПП «Інтелект України». Дослідницька та практична діяльність є приорітетною на уроках «Я пізнаю світ». Найулюбленішими заняттями третьокласників є участь у «Зоряних перегонах», конкурсах «Найкмітливіший», «Бій зі змієм» та «Літературні перегони».

У рамках декади початкової школи у 2- Б класі було проведено урок математики з теми: " Круглі числа. Кути. Види кутів". Замість "навченої безпорадності" НПП "Інтелект України" плекає у учнів самостійність та незалежне мислення. У позитивній, доброзичливій атмосфері учні працювали за алгоритмом вимірювання градусної міри кута. Діти допомагають Хвалькові позначити кут, визначити його вид. Учні вимірюють кут за допомогою транспортира. Система здоров'язбережувальних вправ дозволяє оптимально реалізувати принцип освітньої діяльності учнів: збереження здоров'я. "Хвилинки релаксації " у 2-Б класі. Учні 2-Б класу із задоволенням виконують вправи на покращення зору.

«Не кажи не вмію, а кажи навчусь» – девіз кожного учня проектного 1-Г класу «Інтелект України».
Діти із задоволенням працюють на уроках, вчаться робити висновки, висловлюють свої думки, творчо працюють із матеріалом та практично застосовувати набуті знання. Важливим моментом проекту є формування емоційно-позитивного стану дітей в процесі навчання. Це відбувається через вдалу добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором презентації, робота з уривками мультфільмів. Цікава методика подання школярам нового матеріалу (використання наочності, аудіо- та відеоматеріалів, обов'язкова робота з географічними картами). Також діти вчать бути дружними, працювати в колективі, бути успішними не тільки в навчанні, а й у житті.

Останні дні грудня. Закінчилися уроки, проєкти, перевірні роботи. Скоро розпочнуться зимові канікули. Чому б не розважитися напередодні Нового року у дружній компанії? І ось до 4-В класу з новорічними подарунками завітали Дід Мороз, Снігуронька, веселі ельфи.

Мета проєкту «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю.  Уроки в 1-А класі проходять в ігровій формі – співаючи вивчаємо алфавіт, багато малюємо, вигадуємо, одним словом, - творимо. Засвоїти інформацію допомагають цікаві презентації та улюблені герої з мультфільмів. Незважаючи на ігровий метод навчання, учні за один урок вивчають дуже багато матеріалу, але навчатися легко, бо матеріал цікавий, пізнавальний, системний. Багато уваги приділяється тому, щоб дитина вчилася мислити, аналізувати та швидко реагувати.

Модельна навчальна програма «Інтелект України» передбачає вивчення інтегрованого курсу «Я пізнаю світ», «Українська мова», «Математика», предметів, які забезпечують всебічний розвиток особистості, її талантів, здібностей. На уроках формуємо моральні цінності, розвиваємо самостійність, творчість. Здобувачі освіти 2-В класу із великим задоволенням вивчають історію стародавнього світу, дізнаються про різні країни, вивчають частини мови. Вивчення інтегрованих предметів програми «Інтелект України» забезпечує оволодіння здобувачами освіти знань, умінь та навичок.

На сучасному етапі НПП «Інтелект України» пропонує дуже багато цікавих, активних, інтерактивних, інноваційних, нестандартних вправ. Це дає можливість відчути смак перемоги, радість від подолання труднощів для учнів 1-В класу. Успіх дитини у навчанні сьогодні – це успіх у житті людини в майбутньому!

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.