Виховуємо патріота України

День пам'яті жертв Голодомору

Щорічний національний День пам'яті жертв Голодомору в Україні  припадає на четверту суботу листопада. Тому напередодні цього дня у Херсонській гімназії №6 пройшли заходи, приурочені цій даті. На шкільному радіо звучала Радіолінійка "Допоки пам’ять в серці не згасає". Усі учні гімназії  приєдналися до акції "Свічка пам'яті ".

Відзначення Дня Гідності та Свободи у гімназії

У Херсонській гімназії №6 прошли заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи, який відзначатимуть 21 листопада.

Відзначення Дня української мови та писемності

9 листопада у Херсонській гімназії №6 пройшла низка заходів, присвячена Дню української мови та писемності.

Розпочався день з радіолінійки «Мова моя калинова!» з постійними ведучими Анною Вініченко, Левом Портье та Іваном Костенко.

О 10:00 годині 160 учнів та 25 учителів взяли участь у написанні ХХІ Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. Усі бажаючі мали змогу дізнатися, наскільки грамотно вони володіють українською мовою.

Квест «Код Херсонської фортеці»

Відзначення Дня захисника та захисниці України, Дня козацтва та Дня Покрови

    13 жовтня  у Херсонській гімназії  №6 пройшла низка заходів  присвячених відзначенню  Дня захисника та захисниці  України, Дня козацтва та Дня Покрови. Відбулася зустріч із заступником командира ВЧА1836 з морально-психологічного забезпечення підполковником Багно Миколаєм Вололимировичем, який презентував серію банерів "Герої серед нас" , які створені завдяки одноіменному проєкту, ціллю якого є розповісти про діючих військовослужбовців, які відзначились під час АТО(ООС).

День пам`яті жертв Бабиного Яру

   29 вересня у Херсонській гімназії  № 6 пройшла низка заходів присвячена Дню пам’яті жертв Бабиного Яру. На шкільному радіо звучала  лінійка «Жертви Бабиного Яру», у актовій залі відбувся урок мужності «Жорсткий слід подій Бабиного яру», у бібліотеці пройшла виставка книг «Бабин Яр». У всіх класах гімназії була проведена  єдина година спілкування «Погляд у минуле. Бабин Яр».

День ВИШИВАНКИ

У Херсонській гімназії №6 відзначили Всесвітній День вишиванки. Атмосфера у закладі була неймовірною, адже і педагоги, і діти були одягненні у гарні та яскраві вишиванки.

Гімназисти молодшої ланки приєдналися до флешмобу єднання «Рушник – вишитий оберіг».

На шкільному радіо була проведена радіолінійка «Вишиванка – генетичний код нації», лунали українські пісні.

Для учнів старших класів був проведений бібліотечний урок «Символи любові» за участю майстрині вишивальниці Інни Мікуцької.

День Пам’яті та Примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди  відзначення Дня Пам’яті та Примирення і 76-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Херсонскій гімназії № 6 відбулися урочистості та низка заходів.

Учні гімназії приєдналися до патріотичної естафети «#Я_памятаю_я_пишаюсь», висвітливши спогади свої дідів та прадідів у соцмережі з відповідним хештеком. Була проведена радіолінійка «Пам’ятати заради майбутнього». Посилання на перегляд: 

За систематичну волонтерську допомогу та високий рівень патріотизму

За ініціативи асоціації «Янголи милосердя»(Португалія) та Цетру допомоги ЗСУ м.Херсона була проведена акція до Великодня «Вшануй матір загиблого воїна»

На цьому заході було відзначено колекив Херсонської гімназії №6, учнів та батьків, які впродовж 7-ми років небайдужі до долі України та надають волонтерську допомогу ЗСУ на Сході. Учнів-волонтерів, колектив гімназії було нагороджено грамотами від військових частин й висловлено слова подяки за систематичну волонтерську допомогу та високий рівень патріотизму!

"Херсонщина пам'ятає..."

13 березня відзначається пам’ятна дата День визволення Херсона від фашистських загарбників. У Херсонській гімназії №6 пройшли низка заходів: радіолінійка «Будемо пам’ятати», години спілкування. Зокрема наша гімназія прийняла участь у міському конкурсі присвяченому відзначення 77-ї річниці визволення Херсона «Херсонщина пам’ятає…» у таких номінаціях:

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.