Безпека життєдіяльності

 

МОЇ БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Перед початком весняних канікул до гімназії завітали шкільні офіцери поліції Грибко В.В., Клімова А.В., Ненько А.В. та Луняка І.О., які завітали до учнів молодших класів. Інспектори провели з дітьми цікаві ігри та профілактичні бесіди на такі теми: «Увага! Безпечні канікули!», «Правила дорожнього руху» й «Правила поведінки з незнайомими людьми».

Дітям дуже було цікаво, їм сподобались бесіди та ігри, вони  активно приймали участь, задавали різноманітні запитання, самі моделювали небезпечні ситуації і розбирали, як поводитися в них.

Пам'ятка з безпеки на залізниці

Щодо безпечного перебування дітей в інтернеті

Безпечні весняні канікули

Безпека дітей на вулиці

Про тиждень «Безпечного інтернету» у Херсонській гімназії №6

9 лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету. На сьогодні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати їх у віртуальному просторі. Тому з 8 по 12 лютого у Херсонській гімназії № 6 проходив тиждень «Безпечного Інтернету».

Правила

Дані правила розроблені для учнів з метою збереження їх життя і здоров'я під час можливої пожежі в закладі освіти, в будинку або квартирі, ліфті, в під'їзді або на вулиці.

Правила поведінки під час пожежі в школі

1. При пожежі в школі, якщо немає можливості впоратися з вогнем самотужки, необхідно організовано покинути приміщення.

Місячник безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!»

15 вересня у рамках місячника безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!» до Херсонської гімназії № 6 знову завітали гості інспектор ЮП ВП Херсонського відділу поліції лейтенант Зеленська Олеся Олександрівна  та старший інспектор ОД ВЗГ УПП в Херсонській області лейтенант Вах Антон Романович. Інспектори провели урок безпеки з правил дорожнього руху. Діти у ігровій формі згадали кольори світлофора та знаки для пішоходів, навчилися переходити перехрестя.

Місячник безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!»

8 вересня у рамках місячника безпеки життєдіяльності «Увага! Діти на дорозі!» до Херсонської гімназії № 6 завітали гості з Головного управління превентивної діяльності у Херсонській області. Інспектори відділу ювенальної поліції Скакун Ольга Сергіївна та Реп'юк Богдан Олександрович провели урок безпеки з правил дорожнього руху. Діти у ігровій формі навчилися переходити перехрестя, познайомилися з сигналами регулювальника, а також мали змогу посидіти у патрульній машині.

Безпека дитини в літній період

,

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.