Гімназичне життя

З В І Т про проведення предметно-методичної Декади іноземних мов

Навчаймося добра,

Як вчаться мови діти,

Щоб потім все життя

Його творить святе.

Плекайте крізь роки

Троянди ніжні й жито

Тримайте у руках як сонце золоте.

 

Святкова передноворічна атмосфера у гімназії

У Херсонській гімназії №6 уже панує святкова передноворічна атмосфера. Учнів та педагогів зустрічає яскрава новорічна інсталяція, зелена красуня ялинка. У фоє гімназії розташувалась виставка «Новорічна композиція» - поробки ручної праці від усіх класів. На прередодні свята Святого Миколая гімназисти отримали смаколики та подарунки. Також учні прийняли участь у конкурсі «Листівок Св.Миколаю».

Гімназичний конкурс малюнків "Космічні фантазії"

У гімназії проходив конкурс малюнків «Космічні фантазії».

Роботи переможців прийняли участь у міському етапі цього конкурсу та чекають результатів!

Всеукраїнська акція  «16 днів проти насильства»

З 25  листопада по 10 грудня 2020 року  у стінах Херсонської гімназії № 6 до Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» було проведено низку заходів: радіолінійка «Гімназія без насильства», арт-паркан «Світ без насильства», конкурс коміксів «Я проти насильства». Була організована фотозона «Скажи насильству – Ні!»

Класними керівниками та психологом були проведені години спілкування: «Стоп насильству в шкільному колективі», «Вчимось казати «НІ», «Протидії різних форм насильства».

Херсонська гімназія відзначила День української писемності та мови

Педагоги та учні Херсонської гімназії № 6 вважають своїм обов’язком приєднатися до всієї української спільноти, яка 9 листопада відзначає День української писемності та мови.

«Поки живе мова в вустах народу, до того часу живе  і народ" –, писав Костянтин Ушинський.

Саме тому, 9 листопада, приєдналися до радіофлешмобу, і цілий день з вуст наших гімназистів у ефірі шкільного радіо лунають вірші, написані української мовою.

Знавці міста Херсона

Привіт! Мене звати Магдалина Танклевська. Я другий рік працюю у  комісії з правознавства «Феміда» міського учнівського парламенту та є активним членом учнівського самоврядування Херсонської гімназії №6.

Моє шкільне життя перш за все складається з уроків й участі у гімназичних декадах, місячниках, конкурсах, олімпіадах та гуртках «Літературне краєзнавство» й «Юні екскурсоводи».

Сьогодні я хочу розповісти про щорічний конкурс «Знавці міста Херсона».

Результати конкурсу малюнків "Я - пішохід"

 

«Ретро-party» для вчителів Херсонської гімназії № 6.

У першу неділю жовтня усі освітні заклади нашої країни відзначають свято «День вчителя». Привітали своїх педагогів і учні Херсонської гімназії 6.

Олімпійський тиждень у Херсонській гімназії № 6

Спорт і успіх тісно пов'язані між собою. Цілеспрямованість – зосередженість думок, почуттів і дій, спрямованих на досягнення мети. Завзятість і наполегливість – як складові шляху до мети. Витримка і самовладання – ясність розуму, управління емоціями, особливо в критичній ситуації, вміння швидко реагувати на зовнішні чинники без паніки. Все це становить успіх. Де, як не в спорті, діти розвиваються і застосовуються від заняття до заняття найуспішніше.

Вітаємо рідне місто!

До Дня міста у Херсонській гімназії №6 пройшли  багато цікавих заходів. У всіх класах вібулися години спілкування  «Моє рідне місто» . Учнівський парламент провів фоточелендж та організував фотовиставку "Мій улюблений Херсон». На шкільному радіо лунали цікаві вірші херсонських письменників та  історичні факти про заснування нашого міста.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.