Гімназичне життя

Херсонська гімназія відзначила День української писемності та мови

Педагоги та учні Херсонської гімназії № 6 вважають своїм обов’язком приєднатися до всієї української спільноти, яка 9 листопада відзначає День української писемності та мови.

«Поки живе мова в вустах народу, до того часу живе  і народ" –, писав Костянтин Ушинський.

Саме тому, 9 листопада, приєдналися до радіофлешмобу, і цілий день з вуст наших гімназистів у ефірі шкільного радіо лунають вірші, написані української мовою.

Знавці міста Херсона

Привіт! Мене звати Магдалина Танклевська. Я другий рік працюю у  комісії з правознавства «Феміда» міського учнівського парламенту та є активним членом учнівського самоврядування Херсонської гімназії №6.

Моє шкільне життя перш за все складається з уроків й участі у гімназичних декадах, місячниках, конкурсах, олімпіадах та гуртках «Літературне краєзнавство» й «Юні екскурсоводи».

Сьогодні я хочу розповісти про щорічний конкурс «Знавці міста Херсона».

Результати конкурсу малюнків "Я - пішохід"

 

«Ретро-party» для вчителів Херсонської гімназії № 6.

У першу неділю жовтня усі освітні заклади нашої країни відзначають свято «День вчителя». Привітали своїх педагогів і учні Херсонської гімназії 6.

Олімпійський тиждень у Херсонській гімназії № 6

Спорт і успіх тісно пов'язані між собою. Цілеспрямованість – зосередженість думок, почуттів і дій, спрямованих на досягнення мети. Завзятість і наполегливість – як складові шляху до мети. Витримка і самовладання – ясність розуму, управління емоціями, особливо в критичній ситуації, вміння швидко реагувати на зовнішні чинники без паніки. Все це становить успіх. Де, як не в спорті, діти розвиваються і застосовуються від заняття до заняття найуспішніше.

Вітаємо рідне місто!

До Дня міста у Херсонській гімназії №6 пройшли  багато цікавих заходів. У всіх класах вібулися години спілкування  «Моє рідне місто» . Учнівський парламент провів фоточелендж та організував фотовиставку "Мій улюблений Херсон». На шкільному радіо лунали цікаві вірші херсонських письменників та  історичні факти про заснування нашого міста.

Новий початок нових перемог

Новий навчальний рік Херсонська гімназія № 6 розпочала з перемоги учениці Анни Вінніченко у 10-му ювілейному міському конкурсі дитячої творчості «Херсонщина пам'ятає…», присвяченому 75-річчю Великої Перемоги у номінації «Декламування» серед учнів 9-11-х класів.

Вітаємо Анну й бажаємо не зупинятися на досягнотому!

Перша дистанційна лінійка, присвячена святу «Останнього дзвоника»

29 травня о 10.00 годині у Херсонській гімназії №6 відбулась перша в її історії дистанційна лінійка  присвячена святу «Останнього дзвоника». Діти разом з класними керівниками, зустрівшись в ZOOM-коференції  у реальному часі підключилися до онлайн-трансляції  цього заходу на платформі YouTube. Це було дуже зворушливо відчувати, що вся гімназія зібралась разом. 

Міжнародний проект «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів»

Переможцем конкурсу на створення у м. Херсоні «ШКОЛИ МИРУ» стала  

Херсонська гімназія № 6 Херсонської міської ради

Саме на базі нашої гімназії буде створено «Школи миру», яка сприятиме розвитку миробудування та медіації, поширенню культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Гарний настрій і виконана робота

25 лютого в рамках місячника художньо-естетичного виховання «Вітрила талантів» до Херсонської гімназії № 6  із концертною програмою «Весна красна іде до нас» завітали вихованці музичного училища. Музиканти показали свою майстерність та  подарували гімназистам гарний та позитивний настій!

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.