Гімназичне життя

Урок доброти

   Педагоги та учні Херсонської гімназії  №6 долучитися  до Всеукраїнського  уроку доброти на честь Всесвітнього дня тварин (4 жовтня), який присвячений гуманному та відповідальному ставленню до них. Окрім цього у нашому закладі відбулася фотовиставка "Мій чотирилапий  друг". На шкільному радіо  звучав радіомесендж "Добро починається з тебе"

День учителя

   1 жовтня у Херсонській гімназії відсвяткували  День працівника освіти. На шкільному радіо звучали привітальні слова від представників класу, кожен клас приготував вітальний плакат для свого класного керівника. Зранку з побажанням-передбаченням на день, супервчителів зустріли учні-супергерої! Закінчився день святковим концертом «Церемонія нагородження супергероїв»

День миру

      Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Багато заходів призначених цьому дню пройшли і в Херсонській гімназії №6:

Олімпійський тиждень

Міжнародний день захисту дітей у Херсонській гімназії № 6

1 червня у Херсонській гімназії №6 відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, і незважаючи, на дощову погоду, у закладі панували святкова  атмосфера та піднесений настрій, адже розпочався день святковою радіолінійкою «День для дітей» та відкритим мікрофоном «Талановита молодь гімназії». Потім гімназисти мали змогу привітати один одного зі святом на яскравому арт-паркані «Долоні побажань». Між 1-4 класами був проведений конкурс плакатів. Учні 5-6 класів взяли участь у флешмобі  «Ми майбутнє України».

Тиждень молодого спеціаліста в гімназії «Сходинками майстерності»

Особлива увага в гімназії приділяється молодим спеціалістам, яким ще бракує досвіду в питаннях методичної підготовки, веденні шкільної документації, роботи з батьками. Для них працює Школа молодого вчителя, де спеціалісти отримують адресну методичну допомогу. Молоді спеціалісти Боков А.І., Петренко І.О., Булах Є.В., Іванова В.В., Крупська Я.В., Ямалетдінова К.М.

Урок англійської мови в піцерії?! Чому б і ні!

Кожна людина пам’ятає своє навчання у школі. З теплотою згадуються уроки за партами, перша вчителька і, звичайно, розваги. Часи змінюються і система освіти також не стоїть на місці: більше можливостей, інтерактивних вправ та цікавих завдань. Уроки в гімназії також суттєво модернізуються.    

Екофлешмоб "Земля наших предків для наших нащадків"

Всесвітньому Дню вишиванки – 15 років! Ювілейний рік присвячується екологічним проблемам та українській традиційній музиці  під гаслом «Земля наших предків для наших нащадків».

Наша гімназія також приєдналась до національного Екофлешмобу.

Переглянути відео за посиланням: https://youtu.be/r9M_n_535eA

До Міжнародного дня сім’ї

Сім’я – це найбільше щастя, яке людина може створити сама. У щасливих сім’ях виростають впевнені в собі і щасливі діти, які вміють розрізняти добро і зло і мають високі моральні якості, важливі для розвитку суспільства.

Саме тому, родинне виховання і шанування святості сімейних традицій у Херсонскій гімназії № 6 займає важливе місце.  Так, до Міжнародного дня сім’ї , який відзначається щорічно 15 травня у нашому закладі були проведені наступні заходи:

Херсонська гімназія № 6 святкує ДЕНЬ ЄВРОПИ

Щоб рухатись уперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейські, у нас спільні потреби та ідеали.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.

Сторінки

Посилання

Ми на мапі

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь до наших груп

Приєднавшись до наших груп Ви зможете приймати активну участь у житті гімназії

Контакти

Є питання? Зв'яжітся з нами

73003, м. Херсон, вул. Пестеля, 4

Тел.: (0552) 22-50-53
Тел.: (0552) 22-58-58

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.